Organizator

IACL - MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE EKSPERTÓW KOMUNIKACJI I PRZYWÓDZTWA
IACL to stowarzyszenie pełniące funkcję organizacji doradczej działające na styku komunikacji, HR oraz zarządzania.

Wspiera biznes, administrację publiczną oraz organizacje non-profit w ich rozwoju, a także w budowaniu i utrzymaniu spójnej marki pracodawcy na każdym etapie ich działalności.

IACL łączy kluczowe dla rozwoju biznesu kompetencje, umiejętności i wiedzę praktyczną w zakresie: HR, komunikacji, PR, edukacji oraz strategii zarządzania.

Misją IACL jest: mówić o biznesie po ludzku bez skomplikowanej terminologii, bez zawiłości językowych. W sposób jasny i przejrzysty informować i edukować pokazując czym jest i jak ważną rolę odgrywa spójna marka, komunikacja i świadome przywództwo.

Celem IACL jest: wsparcie organizacji w ich rozwoju dzięki zaangażowanemu zespołowi pracowników poprzez dostarczenie wiedzy, narzędzi oraz rozwiązań odpowiadających na pytania „dlaczego?”, „jak?” i „po co?”.

Więcej: www.iaclpoland.pl

Partner

FOREVER LIVING PRODUCTS - PRZEDSIĘBIORCY FOREVER
Przedsiębiorcy Forever związani są z założonym w 1978 r. w Scottsdale w Arizonie, Forever Living Products największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloe vera na świecie, które zrzesza niezależnych przedsiębiorców na całym globie.

Od ponad trzech dekad jesteśmy zaangażowani w wyszukiwanie naturalnych i najlepszych źródeł zdrowia oraz urody, i dzielenie się nimi ze światem. Jesteśmy oddani idei jakości i czystości, a naszą pasją jest pomaganie ludziom na całym świecie wyglądać i czuć się lepiej.

Więcej: www.foreverliving.com
KOENA
Programy wellness dla biznesu. Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i podnoś wyniki swojej firmy.

Więcej: www.koena.pl

Partner medialny

Partner społecznościowy

Biznes na Fali
Partnerzy poprzednich edycji Forum Pracodawców Przyszłości
lazienki
manager
hrtrendy
Qbusiness
personel zarządzanie
HR standard
fundacja logo
Polskie Forum HR
Brandston
zebza
iabc