„Sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała, jest podstawą dynamicznej i kreatywnej aktywności intelektualnej”
J. F. Kennedy


W dzisiejszych czasach przyciągnięcie i utrzymanie pracowników to nie lada wyzwanie dla wielu organizacji. Karty typu benefit, ubezpieczenie zdrowotne, wyjazdy integracyjne, czy szkolenia poza granicami kraju już nie wystarczą, a pracownicy stawiają co raz większe wymagania.

Spotkanie jest dla wszystkich tych, którzy chcą wymienić się swoimi doświadczeniami, myślami i opinią, a także dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie stworzenia atrakcyjnego miejsca pracy, zdrowego, zaangażowanego zespołu oraz chcą poznać sposoby na zbudowanie spójnej i wiarygodnej marki pracodawcy.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy osoby nie tylko związane z HR i branżą doradztwa personalnego, ale również osoby odpowiedzialne za marketing, PR, budowanie marki pracodawcy czy sprzedaż.

Po sukcesie poprzednich edycji Forum Pracodawców Przyszłości, IACL organizuje trzecie tego typu wydarzenie.

W tym roku zaproszeni eksperci oraz praktycy omówią najistotniejsze zagadnienia związane m. in. ze zdrowiem i kondycją fizyczną, samopoczuciem, prozdrowotnym wyposażeniem biura, wydajnością i rozwojem organizacji dzięki pracownikom.

III Forum Pracodawców Przyszłości odbędzie się tym razem w wyjątkowym miejscu - Eva Park Life & SPA w Konstancinie Jeziorna
Partnerzy poprzednich edycji Forum Pracodawców Przyszłości
lazienki
manager
hrtrendy
Qbusiness
personel zarządzanie
HR standard
fundacja logo
Polskie Forum HR
Brandston
zebza
iabc